promo ackcie a eventy tlač a dekor reklamných predmetov darčekové a reklamné predmety Exkluzívne darčeky

O nás

Sme reklamná agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v tomto segmente, snažíme sa naplniť očakávania našich klientov, motivovať ich a inšpirovať, aby sa im v konkurenčnom priestore lepšie darilo presadiť sa, alebo len jednoducho poďakovať sa svojim klientom, kolegom, zamestnancom.

Naším cieľom je spokojný klient, sústredíme naše sily na splnenie vašich obchodných zámerov a poskytneme portfólio zaujímavých produktov a služieb z nášho pestrého a starostlivo vyberaného dodávateľského týmu a takisto spolupracujeme s mnohými profesionálmi z rôznych reklamných odvetví, kde vieme zabezpečiť ich široké možnosti nových kreativných a zaujímavých služieb.

Vaše očakávania a strategické plánovanie Vašich obchodných cieľov sa u nás stretnú s maximálnou zodpovednosťou, pripravíme pre Vás všetko v správnom a dohodnutom čase a vopred dohodnutých finančných objemoch.

Pracujeme na tom, aby ste pomocou našich propagačných a darčekových predmetov oslovili adekvátne svojich klientov a maximalizovali tak váš zisk, podporovaný marketingom a inými nástrojmi predaja.

Máme pre Vás darčeky, ktoré pre Vás pripravíme s Vaším odkazom-pre Vašich klientov a zákazníkov.

Ponúkame serióznu, dlhodobú a cenovo výhodnú spoluprácu na profesionálnej úrovni a v priateľskej atmosfére.

 

MOTTO:

„Prichádzate ako zákazníci, odchádzate ako priatelia „

Jozef Klement.